Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd.

Najwyższa jakość! Najlepsza cena! Najlepsza obsługa!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Ognioodporna pętla haczykowa na sprzedaż
dobra jakość Ognioodporna pętla haczykowa na sprzedaż
Jesteśmy zadowoleni z doskonałego procesu wysyłki, dobrej obsługi i doskonałego produktu. Mam nadzieję, że możemy mieć lepszą współpracę z Zhihong w przyszłości.

—— Sarah Allen

Bardzo dobrze ! Przydatny! Produkt jest trwały i niezawodny, doskonałej jakości.

—— Jonathan Sheffield

Im Online Czat teraz

Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd. Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd. Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd. Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd.
Company's gate Company signboard Office plant and equipment

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Zhihong
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000
Rok założenia : 1998
pc Export : 90% - 100%
Shenzhen Zhihong Textile Co Ltd jest producentami i eksporterami specjalizuje się w specjalnych materiałów włókienniczych funkcjonalnej technologii i gotowych produktów, od 1998 roku w Chinach. Różnorodność produktów jest kompletna, wiele stylów, opłacalna, wspiera małe hurtownie i duże zamówienia. Naszym celem jest: zadowolenie klienta jest priorytetem. Staraj się osiągnąć "trzy wysokie" - wysoką jakość, wysoką wydajność, wysoką jakość usług. Dbamy o jakość usług, kompleksowe i przemyślane produkty o najwyższej jakości, niska cena i takie same zalety jak rynek. Projektowanie opakowań w produktach i stale poprawiają jakość w celu zaspokojenia dużej liczby klientów, Nasze produkty są eksportowane na cały świat.

Haczyk i pętelka marki ZhiHong jest produkowany z najwyższej jakości materiału i stosowany w aplikacjach produktowych na całym świecie. Nasze produkty są zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania niemal każdego wymogu mocowania. Od pasków i taśmy, do obrania i przylepiania, przyszywania, monet i szerokiej pętli oraz wiele specjalnych taśm z pętelkami. Produkty Zhihong zapewniają mocne, trwałe i ekonomiczne rozwiązanie z haczykami i pętlami. Doskonałe połączenie wytrzymałości i cyklu życia w wielu formach produktów z dodatkową zaletą jednej z najszerszych dostępnych opcji kolorów w naszym codziennym życiu, w przemyśle odzieżowym i innych zastosowaniach przemysłowych. Co więcej, nasze produkty są najlepszym rozwiązaniem. Haczyk i pętelka są sprzedawane osobno na rolce - należy więc zamówić obie strony w razie potrzeby. Mamy również dostęp do cięcia taśmą na rzepy.

Dlaczego warto wybrać nas?

1. Ekologiczny materiał o gwarantowanej jakości!

2. Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalny zespół roboczy i linię produkcyjną, aby zapewnić, że wszystkie produkty od projektu, wyboru surowca do gotowych produktów są dostosowane do gwarantowanej jakości.

3. Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji materiałów do gotowych towarów, konkurencyjna cena z szybką dostawą!


O opinii:

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości 5 GWIAZDEK i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o natychmiastowy kontakt z nami, ZANIM nam neutralną lub negatywną opinię. Abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje obawy.


Pakowanie i dostawa:

Pakowanie: Towary zostaną spakowane zgodnie z życzeniem klienta. Wszystkie towary zostaną dokładnie sprawdzone, aby zapewnić jakość gwarantowaną przed zapakowaniem.


Normalny sposób pakowania:

Niestandardowy projekt pakowania bardzo mile widziany Pakowanie akcesoriów: zawieszka, etykieta, karta instrukcji, karta nagłówkowa itp


Wysyłka :

BY Air, BY express, drogą morską, ex-work, na życzenie klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w Chinach. Serdecznie witani klienci spotykają się ze wspólnie korzystną współpracą na rzecz lepszej przyszłości!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Zhihong Textile Co., Ltd.

Tel: 86--15815523122

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)